Kancelaria świadczy pomoc prawną przedsiębiorcom polegającą zarówno na udzielaniu porad prawnych, przygotowywaniu opinii prawnych, pism procesowych i umów, jak i na zastępstwie procesowym w konkretnych sprawach przed sądami powszechnymi, administracyjnymi i Sądem Najwyższym.

      Kancelaria specjalizuje się w stałej i bieżącej obsłudze podmiotów gospodarczych krajowych i zagranicznych, w szczególności z branży: budowlanej, rolniczej, produkcyjnej. Przedsiębiorcom oferujemy kompleksową pomoc prawną zarówno na etapie rozpoczynania działalności, jak i w trakcie jej prowadzenia w szczególności w zakresie:

Standardem Kancelarii jest ochrona interesów klientów w sprawach spoza zakresu spraw gospodarczych, w których specjalizuje się Kancelaria. Każdy z naszych klientów otrzymuje w razie potrzeby opiekę prawną w szczególności w zakresie – prawa karnego, prawa rodzinnego i opiekuńczego.

W tym zakresie współpracujemy z renomowanymi prawnikami, w tym między innymi z zakresu prawa karnego z adwokatem dr hab. Jackiem Giezkiem, adwokat Emilią Mądrecką, adwokatem Andrzejem Pasierskim, adwokatem Sławomirem Piętką, adwokatem Piotrem Skoczylasem; z zakresu prawa rodzinnego i opiekuńczego z radcą prawnym Pawłem Dmochowskim.

Kontakt